fbpx

Chcete více zákazníků? Více prodejů? Posunout výkonnostní marketing na novou úroveň? Vyzkoušejte Criteo – jedno z nejlepších reklamních technologických řešení na trhu.

Criteo je platforma, která dokáže přilákat nové zákazníky, zvýšit návštěvnost a hlavně razantně navýšit konverze/obrat vašeho eshopu. Dokáže zobrazovat hyper-personalizované grafické reklamy a oslovuje lidi napříč weby pomocí dat z největší komerční databáze na světě.

725 milionů aktivních uživatelů denně

Data, díky kterým je platforma bezkonkurenční v porozumění konverzních cest spotřebitelů.

Tisíce vydavatelů

Široký dosah a prémiové plochy v prostředí celého internetu (např. i mimo síť Google, ale zároveň umí i český Seznam).

35B dat denního prohlížení a nákupních akcí

Hluboký vhled do chování a záměrů spotřebitelů.

Aktivní v 89 zemích světa

Globální pohled na spotřebitele a obchod.

Většina marketérů při tvorbě kampaní vkládá velké množství peněz do tzv. Walled Garden platforem (Google, Facebook a v ČR také Seznam) zatímco ignorují zbytek internetového světa, který ovšem tvoří dalších 50 % celkového prostoru, na kterém nejste vidět.

Rozpočty ve firmách jdou tedy především tímto směrem, jakoby šlo o jediné efektivní nástroje. Criteo v tomto ohledu boří hranice a dokáže vaší inzerci zobrazit jak na těchto platformách, tak i mimo hradby těchto “zahrad”. Každý vydavatelský portál nebo web který není tzv. Walled Garden platformou, je součástí toho, čemu Criteo říká „otevřený internet“ (csfd.cz, aktualne.cz, nova.cz, idnes.cz,…).

Jsme oficiální Criteo Premium Partner

Patříme mezi vybrané subjekty s nejvyšší možnou certifikací a hrdě se řadíme po boku těch největších agentur v ČR. Nejvyšší možná certifikace je pro vás zárukou prémiového přístupu.

Image result for facebook marketing partner